Targi transport logistic 2019 w Monachium

12 czerwca 2019

Największe branżowe Targi Logistyki, Mobilności, IT i Zarządzania Systemami Zaopatrzenia transport logistic 2019 w Monachium za nami. Targi transport logistic to wiodące na świecie wydarzenie w branży dzięki kompleksowości oferty i licznemu uczestnictwu firm z całego świata. W tym roku Targi trwające od 4 do 7 czerwca odwiedziła rekordowa ilość zarówno wystawców jak i zwiedzających.


My też mamy się czym pochwalić. Zarówno stoisko w hali B6 jak i nasz showroom zaaranżowany wewnątrz specjalnie na tę okazje zaadaptowanego kontenera morskiego, wzbudzały duże zainteresowanie gości.


Sporym zainteresowaniem odwiedzających targi cieszył się nasz drugi kontener prezentujący system mocowania umożliwiający przewożenie samochodów.


Niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń było dla nas podpisanie umowy o współpracy z CFL multimodal z Luksemburga . Podpisana umowa pozwoli na uruchomienie połączenia na trasie między Swarzędzem a Bettembourg-Dudelange do końca 2019 roku. Początkowo będą to 4 pociągi tygodniowo w obie strony.


Targi w Monachium były dla nas doskonałą możliwością do umocnienia obecnych relacji biznesowych oraz do pozyskania nowych, kluczowych kontrahentów.

Więcej nowości

INNE AKTUALNOŚCI