Nowe hale magazynowe CLIP Group

2 lutego 2021

Clip Group nie zwalnia tempa. To już dziewiąta hala, tym razem o powierzchni 30.000 mkw, na obszarze Parku Logistycznego Clip Group w Swarzędzu. Obiekt będzie miał ponadstandardową wysokość – 12 m netto.

Obecnie posiadamy 420.000 mkw powierzchni pod wynajem położonych w pobliżu autostrady A2 i trasy szybkiego ruchu S5, co pozwala na sprawny transport zarówno krajowy, jak i międzynarodowy.

W związku z dużym zainteresowaniem usługami logistycznymi widzimy konieczność zapewnienia naszym klientom rozwiązań, na które potrzebujemy więcej przestrzeni. Pod koniec tego roku, w grudniu, zostanie oddana do użytku kolejna hala numer 17 o imponującej powierzchni 70.000 mkw. Czas pandemii spowodował szybki rozwój e-handlu, relokacje łańcuchów dostaw i procesów logistycznych. Okolice Poznania cieszą się rosnącym zainteresowaniem wiodących globalnych inwestorów i firm poszukujących nowoczesnych przestrzeni logistycznych na wynajem, stąd też w tym roku zwiększamy nasz park o łączną powierzchnię naszych magazynów do 520.000 mkw.

Więcej nowości

INNE AKTUALNOŚCI