Usługi

MAGAZYNOWANIE

 

 

Nasze multimodalne centrum logistyczne oferuje Państwu sześć magazynów klasy A o łącznej powierzchni 300.000 m2. Wyposażone są one w system wysokiego składowania oraz nowoczesny transport wewnętrzny. Obecnie jesteśmy w trakcie rozbudowy hali numer 7 do 50.000 m2. Powstaje również nowa hala numer 8 o powierzchni 25.000 m2.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


TERMINAL KONTENEROWY

 

 

CLIP Intermodal Container Terminal zajmuje obecnie powierzchnię 10ha i ma pojemność 4500 TEU.  Na atrakcyjność terminalu wpływa jego położenie: bezpośrednio na trasie najważniejszego korytarza transportowego – linii E30, czyli II transeuropejskiego korytarza łączącego Rotterdam, Antwerpię, Warszawę i dalej Moskwę i Pekin oraz na trasie korytarza Bałtyk – Adriatyk, przy krajowej S5 i blisko autostrady A2 Berlin – Warszawa. Własna bocznica kolejowa to nasz dodatkowy atut.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


TRANSPORT KOLEJOWY

 

 

CLIP oferuje usługi w zakresie kompleksowej obsługi składów kolejowych. Spełniamy najwyższe standardy jakości i oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Udowadniamy, że przewozy kolejowe mogą być sprawne, nowoczesne i stanowią alternatywę dla innych rodzajów transportu, także tę finansową.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


TRANSPORT DROGOWY

 

 

Naszym klientom oferujemy transport towarów z i do naszych magazynów, na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Świadczymy również usługi transportu drogowego kontenerów i naczep intermodalnych z terminala kontenerowego. Specjalizujemy się w przewozach całopojazdowych FTL. Współpracujemy z zaufanymi i odpowiedzialnymi przewoźnikami, co umożliwia bezpieczeństwo i terminowość transportu każdego rodzaju towaru, w miejsce określone przez klienta.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


SKŁAD CELNY

 

 

Dzięki temu, że posiadamy własny skład celny, oferujemy naszym klientom jeszcze więcej rozwiązań, m. in. wprowadzenia i wyprowadzenia towarów w partiach przez nich żądanych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ