USŁUGI

MAGAZYNOWANIE

Nasze multimodalne centrum logistyczne oferuje Państwu pięć magazynów klasy A o łącznej powierzchni 182.000 m2. Wyposażone są one w system wysokiego składowania oraz nowoczesny transport wewnętrzny. Posiadamy system informatyczny Qguar firmy Quantum. Wykorzystujemy skanery kodów kreskowych oraz technologię RF (radio frequency) w procesie przyjmowania i wydawania towarów. Wszystkie nasze obiekty są całodobowo chronione i monitorowane systemem telewizji przemysłowej CCTV.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


TERMINAL KONTENEROWY

CLIP Intermodal Container Terminal zajmuje obecnie powierzchnię 8ha i ma pojemność 4500 TEU.  Na atrakcyjność terminala wpływa jego położenie, bezpośrednio na trasie najważniejszego korytarza transportowego – linii E30 czyli II transeuropejskiego korytarza łączącego Rotterdam, Antwerpię, Warszawę, i dalej Moskwę i Pekin, na trasie korytarza Bałtyk – Adriatyk oraz przy krajowej S5 i blisko autostrady A2 Berlin – Warszawa. Własna bocznica kolejowa i terminal kontenerowy to nasze dodatkowe atuty. Posiadamy trzy nowoczesne dźwigi przeładunkowe Reach Stacker marki KALMAR, o udźwigu 45 ton. Własne 5 lokomotyw manewrowych, co gwarantuje niezależność, efektywność i elastyczność operacji. Posiadamy własne ciągniki siodłowe oraz naczepy do przewozu kontenerów. Terminal jest wyposażony w nowoczesny, dedykowany system IT służący do ewidencjonowania ruchów i śledzenia lokalizacji w której składowane są poszczególne kontenery. Teren terminala CLIP jest całodobowo chroniony, oświetlony i monitorowany systemem telewizji przemysłowej CCTV.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


TRANSPORT KOLEJOWY

CLIP oferuje usługi w zakresie kompleksowej obsługi składów kolejowych. Spełniamy najwyższe standardy jakości i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Udowadniamy, że przewozy kolejowe mogą być sprawne, nowoczesne i stanowić alternatywę dla innych rodzajów transportu, także tę finansową. Od początku maja 2012 wspólnie z naszym holenderskim partnerem, ERS Railways, liderem we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań intermodalnych w transporcie Polska – Holandia

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


TRANSPORT DROGOWY

Naszym Klientom oferujemy transport towarów z i do naszych magazynów. Świadczymy usługi transportu drogowego towarów na terenie kraju oraz UE, jak również przywozy i odwozy kontenerów i naczep intermodalnych z terminala kontenerowego. Specjalizujemy się w przewozach całopojazdowych FTL. Współpracujemy z zaufanymi i odpowiedzialnymi przewoźnikami, co umożliwia bezpiecznie i na czas dowieźć każdy rodzaj towaru dokładnie tam gdzie wymaga tego Klient.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


SKŁAD CELNY

Dzięki temu że posiadamy własny skład celny, oferujemy naszym Klientom jeszcze więcej rozwiązań, a mianowicie:
• kompleksową obsługę magazynową i celną przesyłek w składzie celnym
• wprowadzenia i wyprowadzenia towarów w partiach żądanych przez Klienta

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ