CLIP Logistyka Sp. z o.o.

ul. Rabowicka 6

62-020 Swarzędz – Jasin

 

Sekretariat:

T: +48 61 659 89 50

F: +48 61 659 89 56

Esekretariat@clip-group.com


Prezes Zarządu:

Agnieszka HIPŚ

T: +48 61 89 75 300

E: biuro.zarzadu@clip-group.com

 

Dyrektor ds. Finansowych:

Rafał KIERZKOWSKI

T: +48 61 89 75 300

E: biuro.zarzadu@clip-group.com

Dyrektor Logistyki:

Krzysztof GOMUŁA

M: +48 663 768 626

Ekrzysztof.gomula@clip-group.com

Zastępca Dyrektora Logistyki:

Szymon KANONIAK

M: +48 885 800 263

E:szymon.kanoniak@clip-group.com

Dyrektor Terminala:

Marcin ŻUROWSKI

M: +48 885 986 616

E:marcin.zurowski@clip-group.com

Dyrektor Handlowy (Intermodal):

Przemysław HOEHNE

M: +48 885 982 299

E:przemyslaw.hoehne@clip-group.com

Manager Ds. Rozwoju Rynku Azjatyckiego:

Ran WANG

M: +48 885 986 273

E: ran.wang@clip-group.com

Marketing:

Jacek Lewandowski

M: +48 885 987 346

E:jacek.lewandowski@clip-group.com

E: marketing@clip-group.com

Terminal kontenerowy:
Dyspozytor terminala

M: +48 783 944 803

T: +48 61 659 89 67

E:clip.terminal@clip-group.com

Transport / Spedycja:
T: +48 782 999 330

E:spedycja@clip-group.com

Magazyn – administracja (M6) :
M: +48 885 995 560

T: +48 61 659 89 69

E:magazyn@clip-group.com

Magazyn – administracja (M2) :
M: +48 885 987 200

E:magazyn2@clip-group.com

Magazyn tytoniu i administracja (M4)
M: +48 885 995 561

T: +48 61 885 995 561

E: magazyn4@clip-group.com

Inspektor Ochrony Danych – Jagoda Kornet
Clip Ubezpieczenia Sp. z o.o. Spółka komandytowa
E: iod@clip-group.com