TECHNIK UTRZYMANIA OBIEKTU

Poszukujemy osoby na stanowisko: TECHNIK UTRZYMANIA OBIEKTU

Twoje obowiązki:

  • wykonywanie bieżących prac serwisowych (naprawy, przeglądy, konserwacje)
  • ocena techniczna urządzeń, diagnostyka przyczyn awarii,
  • rzetelne wypełnianie zleceń oraz dokumentów potwierdzających wykonane czynności

Nasze oczekiwania:

  • Uprawnienia operatora wózka widłowego
  • Dobra organizacja pracy
  • Wykształcenie min. średnie (preferujemy wykształcenie techniczne/elektryczne )
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu automatyki, mechaniki, hydrauliki siłowej, instalacji elektrycznych i urządzeń elektrycznych,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydrauliki siłowej i rysunków technicznych
  • Uprawnienia SEP min do 1 kV – warunek konieczny
  • Czynne prawo jazdy kat B
  • Samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Profesjonalne szkolenia techniczne oraz dotyczące rozwoju osobistego
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Umowę o pracę

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

janusz.binias@clip-group.com