SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Biuro Rachunkowe Clip Ubezpieczenia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Jasinie , 62-020 Swarzędz

Poszukuje osoby na stanowisko: SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej księgowości,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych ,
  • weryfikacja kont bilansowych i wynikowych,
  • dekretowanie i księgowanie faktur zakupu i sprzedaży,
  • uzgadnianie sald kont rozrachunkowych ,
  • dekretowanie kasy i banków,
  • prace administracyjne.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenia wyższego , preferowane kierunki ekonomiczne,
  • znajomość ogólnych zasad rachunkowości i ewidencji księgowej,
  • praktycznej umiejętności obsługiwania oprogramowania księgowo-finansowego Symfonia Forte Finanse i Księgowość

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Na oferty zawierające  CV i list motywacyjny czekamy pod adresem : barbara.drutel@clip-group.com