SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Biuro Rachunkowe CLIP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Jasinie , 62-020 Swarzędz

poszukuje osoby na stanowisko: SAMODZIELNA KSIĘGOWA.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej księgowości,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • weryfikacja kont bilansowych i wynikowych,
  • dekretowanie i księgowanie faktur zakupu i sprzedaży,
  • uzgadnianie sald kont rozrachunkowych,
  • dekretowanie kasy i banków,
  • rozliczanie paliwa i podatku VAT do zwrotu z tytułu świadczonych usług wewnątrz Unii,
  • prace administracyjne.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne,
  • znajomość ogólnych zasad rachunkowości i ewidencji księgowej,
  • praktyczna umiejętność obsługiwania oprogramowania księgowo-finansowego Symfonia Forte Finanse i Księgowość.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy wysyłać na adres: barbara.drutel@clip-group.com