DYSPOZYTOR TERMINALU INTERMODALNEGO

Poszukujemy osoby na stanowisko: DYSPOZYTOR TERMINALU INTERMODALNEGO

Twoje obowiązki:

  • obsługa przyjęć i wydań jednostek transportowych
  • kontrola wejściowa i wyjściowa jednostek.
  • zarządzanie procesem napraw kontenerów / naczep
  • sporządzanie cyklicznych specyfikacji stanowiących podstawę do fakturowania klientów
  • Sporządzanie listu CIM
  • zarządzanie transportem wewnętrznym
  • zlecanie napraw lub przeglądów okresowych sprzętu terminalowego

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • prawo jazdy kategorii „B”
  • wysoka samodyscyplina
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie na nowo otwartym terminalu intermodalnym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

anna.garsztkowiak@clip-group.com